המכינה ללימודי רפואה

אם הגשתם מועמדות לאוניברסיטה בחו"ל ואתם מוזמנים למבחן כניסה, אם נרשמתם לאוניברסיטה שלא מקיימת מבחני כניסה למועמדים אבל אתם מרגישים שהרקע שלכם בפיזיקה, כימיה או ביולוגיה אינו מספיק, וגם אם אתם רוצים ללמוד רפואה בחו"ל אבל עדיין לא החלטתם באיזו אוניברסיטה, ביה"ס האמריקאי, המוסד הגדול והמוביל בארץ להכנה למבחני מיון לרפואה, מקיים במיוחד עבורכם קורס מכינה לרפואה בחו"ל:

הכנה למבחן הכניסה ולשנה א': הקורס יכין אתכם למבחני הכניסה במקצועות המדעיים- פיזיקה, כימיה וביולוגיה, גם אם אין לכם רקע מוקדם במקצועות אלה.

אם אינכם אמורים לגשת למבחני כניסה, כדאי שתדעו- סטודנטים ישראלים רבים שמתחילים לימודי רפואה בחו"ל ואין להם רקע מספיק במדעים, נושרים מהלימודים כבר בתום השנה הראשונה, עקב חוסר שליטה מספקת בחומר או באנגלית!

המכינה לרפואה של ביה"ס האמריקאי מכינה אתכם ללימודי שנה א' בכל מקצועות היסוד המדעיים, כדי שתוכלו לעבור בהצלחה את השנה העמוסה ביותר בתואר.

קורס TOEFL חינם: שליטה מעולה באנגלית היא תנאי הכרחי להצלחה בלימודי רפואה בשפה האנגלית. חלק מהאוניברסיטאות ידרשו מכם להיבחן במבחן ידע באנגלית, וחלקן פשוט יניחו שיש לכם ידע ברמה גבוהה מספיק כדי לשמוע הרצאות באנגלית, לסכם חומר ולכתוב מבחנים באנגלית.

במסגרת המכינה לרפואה תקבלו גם קורס TOEFL חינם, ותוכלו לשפר את המיומנויות שלכם באנגלית- בכתיבה, קריאה ודיבור.

ייעוץ בבחירת מסלול לימודים ואוניברסיטה: כחלק מהמכינה לרפואה תקבלו גם שירותי ייעוץ אקדמיים. יועצי הלימודים שלנו יעזרו לכם לבחור את האוניברסיטה ואת תוכנית הלימודים שהכי מתאימה לצרכים וליכולות שלכם. ביה"ס האמריקאי פועל מתוך אובייקטיביות מלאה- איננו פועלים מטעמה של אף אוניברסיטה, והייעוץ שלנו לתלמידים הוא אובייקטיבי לחלוטין, ומבוסס על ההיכרות העמוקה שלנו עם כל האוניברסיטאות ותוכניות הלימודים באירופה ובארה"ב.

קשר ישיר לסטודנטים ישראלים שלומדים בחו"ל: המכינה לרפואה מאפשרת לכם ליצור קשר עם בוגרינו שלומדים רפואה בחו"ל, לשמוע מהם על הלימודים ולהתרשם ממקור ראשון על חוויית הלימודים בחו"ל.

מרכז מידע ללימודים אקדמיים בחו"ל: יועצי הלימודים שלנו ישמחו לסייע לכם בשאלות נוספות

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם