לימודי רפואה בהונגריה OUT, איטליה !!IN

לימודי רפואה בחו"ל מדורגים בראש רשימת המקצועות הפופולריים והמבוקשים ביותר בקרב סטודנטים ישראלים שנוסעים ללמוד בחו"ל מדי שנה. רמת לימודי הרפואה המשתפרת והולכת באוניברסיטאות רבות במזרח אירופה, שכר הלימוד הנוח, ההזדמנות לפגוש סטודנטים מכל העולם, ללמוד באווירה בינלאומית ולרכוש תעודה יוקרתית שמאפשרת עבודה בכל האיחוד האירופי, בישראל ובארה"ב, כל אלו מעודדים יותר ויותר ישראלים לפנות ללימודי רפואה בחו"ל.

על אף הרמה המשתפרת של האוניברסיטאות בארצות מזרח אירופה מעדיפים ישראלים רבים ללמוד בארצות מערביות ובראשן- איטליה. התרבות האיטלקית הקלילה, האוכל המעולה והקרבה התרבותית מושכים ישראלים רבים ללמוד לימודי רפואה באיטליה על אף מכשול אחד גדול- השפה!

גם באיטליה אפשר ללמוד רפואה באנגלית!

ההתלבטות בין הרצון ללמוד באיטליה לבין החשש (המוצדק לעיתים) מהיכולת של התלמיד ללמוד מקצוע קשה ומסובך בשפה שזה עתה למד הינה מורכבת. ישראלים רבים בוחרים בסופו של דבר ללמוד לימודי רפואה בהונגריה, סלובקיה, פולין וצ'כיה, בגלל שבארצות אלו ניתן ללמוד באנגלית.

אולם הדרישה הגבוהה ל-לימודי רפואה באיטליה הביאה את אוניברסיטת סאן ראפאלה לפתוח בתוכנית לימודי רפואה באנגלית. באוניברסיטה זו תוכלו ללמוד רפואה באנגלית, באחת מהמדינות היפות והמתויירות בעולם, וכל זאת בשכר לימוד שהנו נמוך משמעותית משכר הלימוד בישראל!

לימודי רפואה באיטליה יכולים לחסוך לכם כסף

לימודי רפואה באיטליה ניתן ללמוד בשפה האנגלית באוניברסיטאות : מילאנו, פאביה, וסאן רפאלה.

לימודי רפואה באיטליה הינם מסובסדים, גם לתלמידים זרים. בניגוד לארצות מזרח אירופה, שדורשות סכומי כסף לא מבוטלים בתמורה ללימודים, הרי שהאוניברסיטאות באיטליה מאפשרות לכם ללמוד בעלות שהינה נמוכה משמעותית מזו הנהוגה אפילו בישראל!

לא רק זאת, אלא שהאפשרות שלכם להשתכר בכבוד במהלך התואר הינה גבוהה משמעותית במדינה מערבית ומתפתחת כמו איטליה, בה השכר גבוה באופן משמעותי!

מה צריך כדי להתקבל

מבחן TOEFL

בכדי להתקבל ל-לימודי רפואה באיטליה בשפה האנגלית באוניברסיטאות באיטליה יש לעבור מבחן ידע באנגלית, הלא הוא מבחן TOEFL, בציון של 100 ומעלה.

מבחן TOEFL הינו מבחן שמטרתו להעריך את רמת הידע באנגלית של אנשים שאנגלית אינה שפת אימם. המבחן משמש בעיקר אוניברסיטאות ומכללות בארה"ב, וכן את רשויות ההגירה בארה"ב. הואוניברסיאות באיטליה בחרו להתשמש במבחן זה, המשמש את כל המועמדים ללימודים אקדמיים בארה"ב שמגיעים ממדינות שאינן דוברות אנגלית, ולעיתים גם מועמדים להגירה לארה"ב.

אם הגשתם מועמדות לקראת לימודי רפואה באיטליה בשפה האנגלית, או שאתם שוקלים ללמוד בארה"ב, אתם מבינים בוודאי את חשיבותו של מבחן TOEFLבקביעת סיכויי הקבלה שלכם. ציון סף נמוך מהנדרש, אפילו בשתיים שלוש נקודות, יפסול את מועמדותכם על הסף. כדי להתקבל לחוג שאתם רוצים, אתם חייבים להגיע מוכנים לבחינה.

לבית הספר האמריקאי ניסיון של שנים בהכנה לבחינה, והוא נציג רשמי של מרכז הבחינות האמריקאי (ETS ) העורך את מבחן TOEFL בישראל. במסגרת ההכנה לקראת לימודי רפואה באיטליה תזכו לקורס TOEFL מלא, ובסיומו תיבחנו בכיתה שבה למדתם!

מבחן ידע בפיזיקה, כימיה וביוליוגיה

בכדי להתקבל ל-לימודי רפואה באיטליה בשפה האנגלית תצטרכו לעבוד מבחן ידע בפיסיקה, כימיה וביולוגיה הכולל מאה שאלות ידע אמריקאיות. המבחן ייערך בשפה האנגלית וניתן יהיה לעשותו בשגירירות האיטלקית או באוניברסיטה עצמה.

במידה והגשתם מועמדות לאוניברסיטה בחו"ל ואתם מוזמנים למבחן כניסה, או במידה ונרשמתם לאוניברסיטה שלא מקיימת מבחני כניסה למועמדים אבל אתם מרגישים שהרקע שלכם בפיזיקה, כימיה או ביולוגיה אינו מספיק, וגם אם אתם רוצים ללמוד רפואה בחו"ל אבל עדיין לא החלטתם באיזו אוניברסיטה, בית הספר האמריקאי, המוסד הגדול והמוביל בארץ להכנה למבחני מיון לרפואה, מקיים במיוחד עבורכם קורס מכינה לרפואה בחו"ל.

בית הספר האמריקאי הינו בית הספר היחידי בישראלי אשר כולל לימודי פיזיקה לצד לימודי הכימיה והביולוגיה! בכדי להתקבל ל-לימודי רפואה באיטליה בשפה האנגלית תהיו חייבים לעבור את ההכנה המקיפה ביותר הכוללת למידה של פיסיקה, כימיה, וביולוגיה ברמה של 5 יחידות ומעלה!

רק בבית הספר האמריקאי תקבלו את ההכשרה שתאפשר לכם להגשים את החלום של ללמוד רפואה, באיטליה, ובאנגלית!

המכינה ללימודי רפואה תכין אתכם למבחני הכניסה במקצועות המדעיים- פיזיקה, כימיה וביולוגיה, גם אם אין לכם רקע מוקדם במקצועות אלה.

גם אם אינכם אמורים לגשת למבחני כניסה, כדאי שתדעו- סטודנטים ישראלים רבים שמתחילים לימודי רפואה בחו"ל ואין להם רקע מספיק במדעים, נושרים מהלימודים כבר בתום השנה הראשונה, עקב חוסר שליטה מספקת בחומר או באנגלית!

המכינה לרפואה של בית הספר האמריקאי מכינה אתכם ללימודי שנה א' בכל מקצועות היסוד המדעיים, כדי שתוכלו לעבור בהצלחה את השנה העמוסה ביותר בתואר.

במסגרת הלימודים לא תהיו לבד!

במסגרת הלימודים תפגשו לא רק ישראלים. בשנים האחרונות זוכים מקצועות הרפואה לביקוש רב מצד סטודנטים מכל רחבי העולם. האוניברסיטאות באיטליה זיהו את העניין הרב של סטודנטים מחו"ל והחלו להציע תוכניות לימודי רפואה באנגלית המיועדות במיוחד לסטודנטים זרים. בוגרים של לימודי רפואה באיטליה מבוקשים כרופאים בכל העולם: באיחוד האירופי, בישראל ובארה"ב. כך שבמסגרת הלימודים תמצאו בספסל הלימודים סטודנטים מארה"ב, יפן, שבדיה, קנדה ועוד!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם